W nocy nawet -4°C, w dzień do 1°C [PROGNOZA]

W nocy zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami. Miejscami słaby śnieg. Temperatura minimalna od -4°C do -2°C. Wiatr słaby, zmienny.
W dzień zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami. Temperatura maksymalna od 0°C do 1°C. Wiatr początkowo słaby, później umiarkowany, okresami porywisty, południowo-wschodni.
W szczytowych partiach Sudetów (powyżej 1200 m n.p.m.) temperatura od -9°C do -7°C. Wiatr słaby i umiarkowany, z kierunków zmieniających się.
Warunki biometeorologiczne będą obojętne.
Więcej na ten temat

Wrocław

Wrocław jest głównym miastem aglomeracji wrocławskiej. Czwarte pod względem liczby ludności miasto w Polsce – 637 075 mieszkańców, piąte pod względem powierzchni – 292,82 km².

Wrocław znalazł się wśród 230 miast świata w rankingu firmy doradczej Mercer „Najlepsze miasta do życia” w roku 2015 oraz jako jedyne polskie miasto został w tym rankingu ujęty jako miasto wyrastające na centrum biznesowe.

Wrocław jest jednym z najstarszych miast Polski pod względem lokacji na prawach miejskich.

Miasto jest położone na Nizinie Śląskiej na wysokości od 105 do 156 m n.p.m. (Wzgórze Gajowe i Wzgórze Maślickie), między Wzgórzami Trzebnickimi na północy, a Sudetami na południu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *