W nocy możliwe przymrozki, w dzień do 12°C [PROGNOZA]

W nocy zachmurzenie umiarkowane i duże. Początkowo możliwe przelotne opady deszczu. Po północy lokalnie mgła ograniczająca widzialność do 400 m. Temperatura minimalna od -1°C do 1°C. Możliwe przymrozki. Wiatr słaby, z kierunków południowych. 
W dzień zachmurzenie już duże z większymi przejaśnieniami. Wciąż możliwe są przelotne opady deszczu. Termometry maksymalnie pokażą od 10°C do 12°C. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, południowo-zachodni i zachodni.
W szczytowych partiach Sudetów (powyżej 1000 m n.p.m.) w pierwszej połowie nocy możliwe przelotne opady śniegu. Temperatura od -4°C do -1°C. Wiatr umiarkowany i dość silny, zachodni i północno-zachodni.
Warunki biometeorologiczne będą obojętne.
Więcej na ten temat

Wrocław

Wrocław jest głównym miastem aglomeracji wrocławskiej. Czwarte pod względem liczby ludności miasto w Polsce – 637 075 mieszkańców, piąte pod względem powierzchni – 292,82 km².

Wrocław znalazł się wśród 230 miast świata w rankingu firmy doradczej Mercer „Najlepsze miasta do życia” w roku 2015 oraz jako jedyne polskie miasto został w tym rankingu ujęty jako miasto wyrastające na centrum biznesowe.

Wrocław jest jednym z najstarszych miast Polski pod względem lokacji na prawach miejskich.

Miasto jest położone na Nizinie Śląskiej na wysokości od 105 do 156 m n.p.m. (Wzgórze Gajowe i Wzgórze Maślickie), między Wzgórzami Trzebnickimi na północy, a Sudetami na południu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *