W nocy możliwe opady deszczu ze śniegiem. W dzień już do 10°C (PROGNOZA POGODY)

W nocy zachmurzenie będzie duże z większymi przejaśnieniami, nad ranem lokalnie rozpogodzenia. Początkowo miejscami przelotne opady deszczu lub deszczu ze śniegiem. Temperatura minimalna od -1°C do 1°C. Wiatr początkowo słaby i umiarkowany, północno-zachodni, później słaby, skręcający na południowo-zachodni i południowy. 
W dzień już zachmurzenie umiarkowane, okresami duże. Temperatura maksymalna od 8°C do 10°C. Wiatr słaby, po południu okresami umiarkowany, z kierunków południowych. 
W szczytowych partiach Sudetów (powyżej 1000 m n.p.m.) początkowo w nocy przelotne opady śniegu. Temperatura od -7°C do -4°C. Wiatr w nocy dość silny i silny, północno-zachodni i zachodni, w dzień umiarkowany i dość silny, zachodni i południowo-zachodni. 
Warunki biometeorologiczne będą obojętne.
Więcej na ten temat

Wrocław

Wrocław jest głównym miastem aglomeracji wrocławskiej. Czwarte pod względem liczby ludności miasto w Polsce – 637 075 mieszkańców, piąte pod względem powierzchni – 292,82 km².

Wrocław znalazł się wśród 230 miast świata w rankingu firmy doradczej Mercer „Najlepsze miasta do życia” w roku 2015 oraz jako jedyne polskie miasto został w tym rankingu ujęty jako miasto wyrastające na centrum biznesowe.

Wrocław jest jednym z najstarszych miast Polski pod względem lokacji na prawach miejskich.

Miasto jest położone na Nizinie Śląskiej na wysokości od 105 do 156 m n.p.m. (Wzgórze Gajowe i Wzgórze Maślickie), między Wzgórzami Trzebnickimi na północy, a Sudetami na południu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *