W nocy minimalnie 8°C, w dzień nawet do 24°C [PROGNOZA]

W nocy zachmurzenie małe i umiarkowane. Temperatura minimalna od 8°C do 10°C. Wiatr słaby, północno-zachodni i północny. W dzień zachmurzenie także małe i umiarkowane. Termometry pokażą maksymalnie od 22°C do 24°C. Wiatr będzie tylko słaby, północno-wschodni. 
W szczytowych partiach Sudetów (powyżej 1000 m n.p.m.) temperatura w nocy od 5°C do 7°C, w dzień od 8°C do 10°C. Wiatr umiarkowany i dość silny, północno-wschodni i wschodni.
Warunki biometeorologiczne w nocy obojętne, w dzień korzystne.
Więcej na ten temat

Wrocław

Wrocław jest głównym miastem aglomeracji wrocławskiej. Czwarte pod względem liczby ludności miasto w Polsce – 637 075 mieszkańców, piąte pod względem powierzchni – 292,82 km².

Wrocław znalazł się wśród 230 miast świata w rankingu firmy doradczej Mercer „Najlepsze miasta do życia” w roku 2015 oraz jako jedyne polskie miasto został w tym rankingu ujęty jako miasto wyrastające na centrum biznesowe.

Wrocław jest jednym z najstarszych miast Polski pod względem lokacji na prawach miejskich.

Miasto jest położone na Nizinie Śląskiej na wysokości od 105 do 156 m n.p.m. (Wzgórze Gajowe i Wzgórze Maślickie), między Wzgórzami Trzebnickimi na północy, a Sudetami na południu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *