W nocy i w dzień opady deszczu (PROGNOZA)

W nocy zachmurzenie duże, możliwe opady deszczu. Temperatura minimalna od 3°C do 5°C. Wiatr słaby i umiarkowany, zachodni.
W dzień podobnie. Zachmurzenie także duże, spodziewajcie się opadów deszczu. Na termometrach maksymalnie od 8°C do 11°C. Wiatr będzie umiarkowany, okresami porywisty, północno-zachodni.
W szczytowych partiach Sudetów (powyżej 1000 m n.p.m.) opady śniegu, które w dzień przechodzić będą w opady deszczu ze śniegiem. Wzrost temperatury od -3°C w nocy, do 1°C w dzień. Wiatr od 45 km/h do 65 km/h, miejscami powodujący zawieje i zamiecie śnieżne.
Warunki biometeorologiczne będą niekorzystne.
Więcej na ten temat

Wrocław

Wrocław jest głównym miastem aglomeracji wrocławskiej. Czwarte pod względem liczby ludności miasto w Polsce – 637 075 mieszkańców, piąte pod względem powierzchni – 292,82 km².

Wrocław znalazł się wśród 230 miast świata w rankingu firmy doradczej Mercer „Najlepsze miasta do życia” w roku 2015 oraz jako jedyne polskie miasto został w tym rankingu ujęty jako miasto wyrastające na centrum biznesowe.

Wrocław jest jednym z najstarszych miast Polski pod względem lokacji na prawach miejskich.

Miasto jest położone na Nizinie Śląskiej na wysokości od 105 do 156 m n.p.m. (Wzgórze Gajowe i Wzgórze Maślickie), między Wzgórzami Trzebnickimi na północy, a Sudetami na południu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *