W nocy 1°C, w dzień już do 19°C [PROGNOZA]

W nocy zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami i rozpogodzeniami. Temperatura minimalna od 1°C do 3°C. Wiatr słaby, zmienny.
W dzień zachmurzenie już tylko małe i umiarkowane. Będzie ciepło – termometry pokażą maksymalnie od 17°C do 19°C. Wiatr będzie słaby, południowo-wschodni.
W szczytowych partiach Sudetów (powyżej 1000 m n.p.m.) stopniowy wzrost temperatury od 2°C w nocy do 8°C w dzień. Wiatr umiarkowany i dość silny, zachodni i południowo-zachodni.
Warunki biometeorologiczne będą obojętne.
Więcej na ten temat

Wrocław

Wrocław jest głównym miastem aglomeracji wrocławskiej. Czwarte pod względem liczby ludności miasto w Polsce – 637 075 mieszkańców, piąte pod względem powierzchni – 292,82 km².

Wrocław znalazł się wśród 230 miast świata w rankingu firmy doradczej Mercer „Najlepsze miasta do życia” w roku 2015 oraz jako jedyne polskie miasto został w tym rankingu ujęty jako miasto wyrastające na centrum biznesowe.

Wrocław jest jednym z najstarszych miast Polski pod względem lokacji na prawach miejskich.

Miasto jest położone na Nizinie Śląskiej na wysokości od 105 do 156 m n.p.m. (Wzgórze Gajowe i Wzgórze Maślickie), między Wzgórzami Trzebnickimi na północy, a Sudetami na południu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *