W niedzielę we Wrocławiu najważniejsze wydarzenie bodyART w tym roku

Polska Szkoła bodyART – promująca trening bodyART jako jedna z pierwszych na świecie – obchodzi swoje dziesięciolecie. Z tej okazji, w niedzielę 28 maja, we Wrocławiu organizowana jest największa konwencja bodyART special – wydarzenie z nurtu treningu funkcjonalnego, poszerzone o rozwój świadomości, włączając medytację i świadomy oddech. Specjalnie na tę okazję przybędą sami kreatorzy i autorzy całego konceptu – Robert Steinbacher i ALexa Le. [czytaj więcej]
Więcej na ten temat

Wrocław

Wrocław jest głównym miastem aglomeracji wrocławskiej. Czwarte pod względem liczby ludności miasto w Polsce – 637 075 mieszkańców, piąte pod względem powierzchni – 292,82 km².

Wrocław znalazł się wśród 230 miast świata w rankingu firmy doradczej Mercer „Najlepsze miasta do życia” w roku 2015 oraz jako jedyne polskie miasto został w tym rankingu ujęty jako miasto wyrastające na centrum biznesowe.

Wrocław jest jednym z najstarszych miast Polski pod względem lokacji na prawach miejskich.

Miasto jest położone na Nizinie Śląskiej na wysokości od 105 do 156 m n.p.m. (Wzgórze Gajowe i Wzgórze Maślickie), między Wzgórzami Trzebnickimi na północy, a Sudetami na południu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *