W Bolesławcu po raz pierwszy wydano kartki z motywem świątecznym [ZOBACZ]

W Bolesławcu po raz pierwszy wydano kartki z motywem świątecznym, ilustrujące między innymi tegoroczne iluminacje zdobiące Rynek.

– Okazały się absolutnym hitem – przyznała Monika Wójcik, właścicielka jednego z bolesławieckich sklepów z kartkami:

Życzenia świąteczne tradycyjnie na kartkach, czy raczej w formie elektronicznej za pomocą maila i SMS? Choć znaleźli się tacy, co wolą nowocześniejsze rozwiązania, to papierowa forma składania życzeń świątecznych przeżywa swój renesans, szczególnie w Bolesławcu.

– Kartka tradycyjna, motyw świąteczny. Kartka świąteczna, jak najbardziej z motywem bożonarodzeniowym. Nie, czasami dochodzi za późno, w formie SMS wysyłam wiadomość do innych. SMS to tak nie za bardzo, myślę. Lepiej osobiście, lub żeby właśnie taką kartkę, bo milej się wtedy robi.

Mieszkańcy Bolesławca w tym roku postawili na tradycyjne rozwiązania, bo w mieście ceramiki wydano kartki świąteczne ze zdjęciami tegorocznych dekoracji zdobiących Rynek.

 
Więcej na ten temat

Wrocław

Wrocław jest głównym miastem aglomeracji wrocławskiej. Czwarte pod względem liczby ludności miasto w Polsce – 637 075 mieszkańców, piąte pod względem powierzchni – 292,82 km².

Wrocław znalazł się wśród 230 miast świata w rankingu firmy doradczej Mercer „Najlepsze miasta do życia” w roku 2015 oraz jako jedyne polskie miasto został w tym rankingu ujęty jako miasto wyrastające na centrum biznesowe.

Wrocław jest jednym z najstarszych miast Polski pod względem lokacji na prawach miejskich.

Miasto jest położone na Nizinie Śląskiej na wysokości od 105 do 156 m n.p.m. (Wzgórze Gajowe i Wzgórze Maślickie), między Wzgórzami Trzebnickimi na północy, a Sudetami na południu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *