Uwaga, kierowcy! Bus dachował na A4

Bus dachował na 145. km A4, pomiędzy węzłami Kąty Wrocławskie i Pietrzykowice w kierunku Zgorzelca, uszkodził bariery i przez moment znajdował się na jezdni w kierunku Wrocławia. Ruch w kierunku stolicy Dolnego Śląska jest już odblokowany. Ruch w kierunku Zgorzelca również prowadzony jest bez problemów.

Trzy osobówki zderzyły się z kolei na A4 pomiędzy węzłami Chojnów i Jadwisin. Zablokowany był jeden pas w kierunku Zgorzelca. 
Więcej na ten temat

Wrocław

Wrocław jest głównym miastem aglomeracji wrocławskiej. Czwarte pod względem liczby ludności miasto w Polsce – 637 075 mieszkańców, piąte pod względem powierzchni – 292,82 km².

Wrocław znalazł się wśród 230 miast świata w rankingu firmy doradczej Mercer „Najlepsze miasta do życia” w roku 2015 oraz jako jedyne polskie miasto został w tym rankingu ujęty jako miasto wyrastające na centrum biznesowe.

Wrocław jest jednym z najstarszych miast Polski pod względem lokacji na prawach miejskich.

Miasto jest położone na Nizinie Śląskiej na wysokości od 105 do 156 m n.p.m. (Wzgórze Gajowe i Wzgórze Maślickie), między Wzgórzami Trzebnickimi na północy, a Sudetami na południu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.