Uwaga, będą przymrozki!

Co prawda, kwietniowa aura nie rozpieszcza, ale nie ma w tym nic dziwnego. W końcu kwiecień-plecień. Niestety, na razie cieplej nie będzie.

IMGW-PIB Biuro Prognoz Meteorologicznych we Wrocławiu ostrzega: przed nami przymrozki. Temperatura ma spaść do minus 2 stopni, a w kotlinach górskich do minus 5.
Poza tym w szczytowych partiach Sudetów może znów padać śnieg.
Na trochę słońca trzeba będzie jeszcze poczekać. W piątek w ciągu dnia w niektórych miejscach lekko pokropi deszcz, a rejonach podgórskich śnieg. Nie rezygnujemy z kurtek zimowych, bo choć na termometrach zobaczymy maksymalnie 12 stopni na plusie, choć ta odczuwalna będzie niższa z powodu silniej wiejącego wiatru.
Zdjęcia aktualne. Tak boćki tuptają na łąkach koło Kowar:

 
 
 
 
 
Więcej na ten temat

Wrocław

Wrocław jest głównym miastem aglomeracji wrocławskiej. Czwarte pod względem liczby ludności miasto w Polsce – 637 075 mieszkańców, piąte pod względem powierzchni – 292,82 km².

Wrocław znalazł się wśród 230 miast świata w rankingu firmy doradczej Mercer „Najlepsze miasta do życia” w roku 2015 oraz jako jedyne polskie miasto został w tym rankingu ujęty jako miasto wyrastające na centrum biznesowe.

Wrocław jest jednym z najstarszych miast Polski pod względem lokacji na prawach miejskich.

Miasto jest położone na Nizinie Śląskiej na wysokości od 105 do 156 m n.p.m. (Wzgórze Gajowe i Wzgórze Maślickie), między Wzgórzami Trzebnickimi na północy, a Sudetami na południu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *