Trzeci bilet na koncert A-ha rozdany! Lidia dołącza do ekipy

Ostatni, pełny tydzień stycznia spędzimy w Radiu Wrocław towarzystwie Mortena, Magne i Paula, czyli bardzo popularnej w latach 80 grupy A-ha. Codziennie, na naszej antenie będzie możliwość wygrania zaproszeń na ich berliński koncert 29 stycznia. Wszystkim się zajmiemy. Zadbamy o transport i doskonałą atmosferę przed w trakcie oraz po koncercie.

Do Lidii, powiedzenie „do trzech razy sztuka” pasuje idealnie, ale w końcu się udało: 
–  A-ha wpisuje się bardzo w historię mojego życia, cała moja młodość to było słuchanie zespołu A-ha, plakaty porozwieszane na wszystkich ścianach w domu. Wszystkie płyty też mam. 

Łukasz wiedział jak wkupić się w łaski Marty Malinowskiej, która w Muzycznym Wieczorze zadzwoniła do naszego słuchacza:
– Mój Syn kończy jutro 2 miesiące. To niesamowite, ale po raz pierwszy w życiu uśmiechnął się gdy powiedziałem do Niego „a teraz posłuchamy zespołu A-haaaa” <3<3< Mały już jest fanem Mortena, co ciekawe puściłem mu właśnie wersję unplugged - The sun always shines on tv!!! Myślę, że zasługuje na tak wielkie wyróżnienie z tego powodu ???? dzięki serdeczne! Pierwszy bilet trafił do Karoliny, chociaż nie do końca, bo ta swój bilet odda chłopakowi. Dlaczego? Wyjaśniła to w SMSie, który do nas wysłała: Dostałam pół roku temu w załączniku piosenkę "Minor earth major sky" ...i tak się zaczęło 🙂 Dziś nadawca maila jest moim chłopakiem. Pamiętam, że wtedy bardzo mnie swoja wiadomością zaskoczył, biletem do Berlina też bym go zaskoczyła :)) By włączyć się do zabawy, należy wysłać do Radia SMS pod numer 72280 w treści, wpisując Berlin swoje Imię i Nazwisko, miejscowość oraz napisać nam, dlaczego to właśnie Państwa nie powinno zabraknąć w naszej koncertowej ekipie. Wysyłać swoje zgłoszenia można przez cały dzień.    Do wygrania jest pięć biletów - jeden każdego dnia. Nazwiska zwycięzców będziemy ogłaszać w Muzycznym Wieczorze Radia Wrocław od... Więcej na ten temat

Wrocław

Wrocław jest głównym miastem aglomeracji wrocławskiej. Czwarte pod względem liczby ludności miasto w Polsce – 637 075 mieszkańców, piąte pod względem powierzchni – 292,82 km².

Wrocław znalazł się wśród 230 miast świata w rankingu firmy doradczej Mercer „Najlepsze miasta do życia” w roku 2015 oraz jako jedyne polskie miasto został w tym rankingu ujęty jako miasto wyrastające na centrum biznesowe.

Wrocław jest jednym z najstarszych miast Polski pod względem lokacji na prawach miejskich.

Miasto jest położone na Nizinie Śląskiej na wysokości od 105 do 156 m n.p.m. (Wzgórze Gajowe i Wzgórze Maślickie), między Wzgórzami Trzebnickimi na północy, a Sudetami na południu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *