Trwają Ferie z Radiem Wrocław [FILMY]

Nagrywanie wywiadów z gwiazdą, łamańce językowe i praca z mikrofonem. Zaczęły się ferie dla najmłodszych dziennikarzy w Radiu Wrocław. Pierwsze koty za płoty, a dzieci z dumą opowiadają o efektach ćwiczeń:

Na początku krótkie zapoznanie z newsroomem i dziennikarzami, a później przed mikrofon i do pracy. Od rana trwają warsztaty radiowe dla dzieci. Ćwiczeń jest dużo, ale prowadzący dbają o to żeby się nie nudzić – przyznają Ci, którzy są już po pierwszych nagraniach: 
Zajęcia potrwają do piątku. Podczas spotkań z najlepszymi prezenterami i reporterami Radia Wrocław, każdy dowie się też m.in jak nagrywać serwisy sportowe i drogowe oraz występować przed kamerą. 
Więcej na ten temat

Wrocław

Wrocław jest głównym miastem aglomeracji wrocławskiej. Czwarte pod względem liczby ludności miasto w Polsce – 637 075 mieszkańców, piąte pod względem powierzchni – 292,82 km².

Wrocław znalazł się wśród 230 miast świata w rankingu firmy doradczej Mercer „Najlepsze miasta do życia” w roku 2015 oraz jako jedyne polskie miasto został w tym rankingu ujęty jako miasto wyrastające na centrum biznesowe.

Wrocław jest jednym z najstarszych miast Polski pod względem lokacji na prawach miejskich.

Miasto jest położone na Nizinie Śląskiej na wysokości od 105 do 156 m n.p.m. (Wzgórze Gajowe i Wzgórze Maślickie), między Wzgórzami Trzebnickimi na północy, a Sudetami na południu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *