Tragiczny wypadek w Świdnicy. W wigilijną noc potrącono śmiertelnie 41-latka

Tragiczny wypadek w Świdnicy. W wigilijną noc na ulicy Wrocławskiej doszło do śmiertelnego potrącenia 41-letniego mężczyzny.

Do zdarzenia doszło kilka minut przed północą. 59-letni kierowca osobowego auta miał przejechać samochodem po 41-latku, który wg ustaleń śledczych leżał się na jezdni. Natychmiast na miejsce wezwano pogotowie, jednak nie udało się uratować mężczyzny. Nie wiadomo czy mężczyzna był pod wpływem alkoholu. To i dokładne przyczyny śmierci ustali sekcja zwłok.
Więcej na ten temat

Wrocław

Wrocław jest głównym miastem aglomeracji wrocławskiej. Czwarte pod względem liczby ludności miasto w Polsce – 637 075 mieszkańców, piąte pod względem powierzchni – 292,82 km².

Wrocław znalazł się wśród 230 miast świata w rankingu firmy doradczej Mercer „Najlepsze miasta do życia” w roku 2015 oraz jako jedyne polskie miasto został w tym rankingu ujęty jako miasto wyrastające na centrum biznesowe.

Wrocław jest jednym z najstarszych miast Polski pod względem lokacji na prawach miejskich.

Miasto jest położone na Nizinie Śląskiej na wysokości od 105 do 156 m n.p.m. (Wzgórze Gajowe i Wzgórze Maślickie), między Wzgórzami Trzebnickimi na północy, a Sudetami na południu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *