The World Games 2017 – ma nowego partnera

4 tysiące sportowców ze 100 krajów świata będą w dobrych rynkach. Po wysiłku na The World Games we Wrocławiu będą mogli skorzystać z odnowy. To dlatego, że partnerem igrzysk została firma produkująca m.in. mobilne kriokomory.
– Z naszej strony jest to oczywiście dodatkowa, a nie obowiązkowa usługa, ale myślę, że na tyle atrakcyjna zarówno dla sportowców jak i naszego partnera biznesowego – mówi Marcin Przychodny, prezes wrocławskiego komitetu organizacyjnego TWG.

Zabieg pomoże nie tylko na kontuzje, ale także w odnowie po ciężkim treningu.
– To terapia, która pozwala przywracać organizm do zdrowia, ale także ogólnie go wzmacniać. To jest ta szybka regeneracja, taki wyrzut adrenaliny po takim zabiegu – mówi Mariusz Morski, prezes firmy.

Przypomnijmy, że wrocławskie igrzyska The World Games 2017 odbędą się w terminie 20-30 lipca.
 
Więcej na ten temat

Wrocław

Wrocław jest głównym miastem aglomeracji wrocławskiej. Czwarte pod względem liczby ludności miasto w Polsce – 637 075 mieszkańców, piąte pod względem powierzchni – 292,82 km².

Wrocław znalazł się wśród 230 miast świata w rankingu firmy doradczej Mercer „Najlepsze miasta do życia” w roku 2015 oraz jako jedyne polskie miasto został w tym rankingu ujęty jako miasto wyrastające na centrum biznesowe.

Wrocław jest jednym z najstarszych miast Polski pod względem lokacji na prawach miejskich.

Miasto jest położone na Nizinie Śląskiej na wysokości od 105 do 156 m n.p.m. (Wzgórze Gajowe i Wzgórze Maślickie), między Wzgórzami Trzebnickimi na północy, a Sudetami na południu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *