Tercet Egzotyczny w Sali Koncertowej Radia Wrocław!

Ikona muzyki wystąpi 29 grudnia w Sali Koncertowej Radia Wrocław podczas XXIV Noworocznego Koncertu Tercetu Egzotycznego! Bilety już w sprzedaży!
Tercet Egzotyczny to ogniste rytmy latino, oprawa, która godna jest największych gwiazd oraz rozgrzewający do czerwoności temperament. A to wszystko w oprawie jednego z najbardziej rozpoznawalnych w całej Polsce głosu wokalistki – Izabelli Skrybant – Dziewiątkowskiej.

Któż nie marzy o wieczorze przy utworach, które na stałe wpisały się do kanonu polskiej muzyki rozrywkowej? W programie koncertu znajdą się najbardziej znane i lubiane przeboje zespołu; klasyki muzyki latynoamerykańskiej, jak również piosenki premierowe. Nie zabraknie także wyjątkowych gości.Koncert Tercetu Egzotycznego rozpoczyna obchody 55-lecia istnienia zespołu. Zapraszamy!
UWAGA! Bilety do nabycia przez internet oraz salonach Empik, Media Markt i Saturn.
Kup bilet.Link do wydarzenia.
Więcej na ten temat

Wrocław

Wrocław jest głównym miastem aglomeracji wrocławskiej. Czwarte pod względem liczby ludności miasto w Polsce – 637 075 mieszkańców, piąte pod względem powierzchni – 292,82 km².

Wrocław znalazł się wśród 230 miast świata w rankingu firmy doradczej Mercer „Najlepsze miasta do życia” w roku 2015 oraz jako jedyne polskie miasto został w tym rankingu ujęty jako miasto wyrastające na centrum biznesowe.

Wrocław jest jednym z najstarszych miast Polski pod względem lokacji na prawach miejskich.

Miasto jest położone na Nizinie Śląskiej na wysokości od 105 do 156 m n.p.m. (Wzgórze Gajowe i Wzgórze Maślickie), między Wzgórzami Trzebnickimi na północy, a Sudetami na południu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *