Ten teledysk wrocławian zobaczyło już 2 miliony ludzi

Ponad dwa miliony odbiorców obejrzało teledysk wrocławskiej grupy Mikromusic do tytułowej piosenki z ich nowego albumu „Tak mi się nie chce”, która doskonale sobie radzi na listach przebojów.

To był dobry rok dla wrocławskiej grupy Mikromusic. Ich nowy album został świetnie przyjęty, a teledysk do tytułowej piosenki „Tak mi się nie chce” jest najchętniej oglądanym klipem dolnośląskiego wykonawcy.
Przez dwa miesiące obejrzało go ponad 2 miliony odbiorców i wywołuje on wiele emocji. Pomysł na teledysk był pozornie, klasycznie prosty – mówi wokalistka grupy Natalia Grosiak:

Utwór wzbudza też spore kontrowersje. Wokalistka i autorka tekstu wyjaśnia, że jest to jej komentarz do tego, co widzi na portalach społecznościowych:

Główne role w teledysku zagrali Anita Jancia – Prokopowicz i Wojciech Mecwaldowski.
Od kilku dni możemy podziwiać nowy teledysk do trzeciego już singla z płyty Mikromusic, jego tytuł „Na krzywy ryj”.
Więcej na ten temat

Wrocław

Wrocław jest głównym miastem aglomeracji wrocławskiej. Czwarte pod względem liczby ludności miasto w Polsce – 637 075 mieszkańców, piąte pod względem powierzchni – 292,82 km².

Wrocław znalazł się wśród 230 miast świata w rankingu firmy doradczej Mercer „Najlepsze miasta do życia” w roku 2015 oraz jako jedyne polskie miasto został w tym rankingu ujęty jako miasto wyrastające na centrum biznesowe.

Wrocław jest jednym z najstarszych miast Polski pod względem lokacji na prawach miejskich.

Miasto jest położone na Nizinie Śląskiej na wysokości od 105 do 156 m n.p.m. (Wzgórze Gajowe i Wzgórze Maślickie), między Wzgórzami Trzebnickimi na północy, a Sudetami na południu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *