Teatr Muzyczny Capitol ogłosił casting na dublera Atosa

Teatr Muzyczny Capitol ogłasza casting na dublurę do roli Atosa w musicalu „Trzej muszkieterowie” w reż. Konrada Imieli z muzyką Krzesimira Dębskiego.

Capitol do udziału zaprasza dobrze zbudowanych, sprawnych fizycznie aktorów w wieku 30-45 lat, o umiejętnościach aktorskich i wokalnych na wysokim poziomie. Mile widziane są też umiejętności szermiercze.
Teatr prosi o przesłanie krótkiego CV z dwoma zdjęciami (twarzy i całej sylwetki) do 4 stycznia 2018 na adres sekretariat@teatr-capitol.pl – czytamy w komunikacie.
Wybrani kandydaci zostaną zaproszeni na casting, który odbędzie się 8 stycznia 2018 roku od godziny 12 w Teatrze Muzycznym Capitol we Wrocławiu.
Na casting należy przygotować interpretację piosenki „Chabry” i interpretację sceny Atosa i Milady – teksty, nuty, podkład mp3 i wersję piosenki z wokalem można pobrać stąd teatrcapitol.box.com/atos
 
Więcej na ten temat

Wrocław

Wrocław jest głównym miastem aglomeracji wrocławskiej. Czwarte pod względem liczby ludności miasto w Polsce – 637 075 mieszkańców, piąte pod względem powierzchni – 292,82 km².

Wrocław znalazł się wśród 230 miast świata w rankingu firmy doradczej Mercer „Najlepsze miasta do życia” w roku 2015 oraz jako jedyne polskie miasto został w tym rankingu ujęty jako miasto wyrastające na centrum biznesowe.

Wrocław jest jednym z najstarszych miast Polski pod względem lokacji na prawach miejskich.

Miasto jest położone na Nizinie Śląskiej na wysokości od 105 do 156 m n.p.m. (Wzgórze Gajowe i Wzgórze Maślickie), między Wzgórzami Trzebnickimi na północy, a Sudetami na południu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *