„Tak mi się nie chce” nowym hitem Mikromusic [POSŁUCHAJ]

Mikromusic to jedna z tych nielicznych (niestety!) wrocławskich grup, której udało się przedrzeć przez dolnośląski krąg i na dobre zaistnieć na polskiej scenie muzycznej. Świadczyć o tym mogą liczne koncerty grane w całym kraju, ale też liczba odsłon ich teledysków.
Świetny klip do piosenki „Takiego chłopaka” obejrzało ponad 15 milionów odbiorców, a teledysk do utworu z nowej płyty „Tak mi się nie chce” (w roli głównej Wojciech Mecwaldowski) po dwóch tygodniach zbliża się do 800 tysięcy odsłon.

– Ten utwór mówi o mnie wszytko. Dążenie do ideału instagramowego to pułapka. Wpadliśmy z zaklęty wir kłamstwa. To co się dzieje na zdjęciach w popularnych portalach społecznościowych – to wszystko nieprawda. Niektórzy psychicznie tego nie dźwigają i wpadają w depresję, bo nie mają tak pięknego życia, jak znajomi na Facebooku – mówi Natalia Grosiak:

Sam album zbiera znakomite recenzje – zarówno od fanów, jak i krytyków, którzy doceniają stronę muzyczną, jak i coraz bardziej dojrzałe, czasem ironiczne, czasem prowokujące teksty. 
Więcej na ten temat

Wrocław

Wrocław jest głównym miastem aglomeracji wrocławskiej. Czwarte pod względem liczby ludności miasto w Polsce – 637 075 mieszkańców, piąte pod względem powierzchni – 292,82 km².

Wrocław znalazł się wśród 230 miast świata w rankingu firmy doradczej Mercer „Najlepsze miasta do życia” w roku 2015 oraz jako jedyne polskie miasto został w tym rankingu ujęty jako miasto wyrastające na centrum biznesowe.

Wrocław jest jednym z najstarszych miast Polski pod względem lokacji na prawach miejskich.

Miasto jest położone na Nizinie Śląskiej na wysokości od 105 do 156 m n.p.m. (Wzgórze Gajowe i Wzgórze Maślickie), między Wzgórzami Trzebnickimi na północy, a Sudetami na południu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *