Sprawdź prognozę pogody na noc i na środę

W nocy zachmurzenie duże, od zachodu województwa postępujące opady deszczu. Temperatura minimalna od 7°C do 9°C. Wiatr słaby, południowy i południowo-zachodni.
W dzień zachmurzenie duże, z opadami deszczu. Temperatura maksymalna od 14°C do 17°C. Wiatr słaby i umiarkowany, okresami porywisty, zachodni i południowo-zachodni.
Prognoza dla Sudetów i Przedgórza Sudeckiego
W nocy zachmurzenie duże, od zachodu województwa postępujące opady deszczu. Temperatura minimalna od 5°C do 7°C. Wiatr słaby, południowy i południowo-zachodni.
W dzień zachmurzenie duże, z opadami deszczu. Temperatura maksymalna od 14°C do 16°C. Wiatr słaby i umiarkowany, okresami porywisty, zachodni i południowo-zachodni.
W szczytowych partiach Sudetów (powyżej 1200 m n.p.m.) okresami opady deszczu. Temperatura od 4°C do 7°C. Wiatr od 25 km/h do 40 km/h, zachodni.
Warunki biometeorologiczne: na ogół niekorzystne.
Więcej na ten temat

Wrocław

Wrocław jest głównym miastem aglomeracji wrocławskiej. Czwarte pod względem liczby ludności miasto w Polsce – 637 075 mieszkańców, piąte pod względem powierzchni – 292,82 km².

Wrocław znalazł się wśród 230 miast świata w rankingu firmy doradczej Mercer „Najlepsze miasta do życia” w roku 2015 oraz jako jedyne polskie miasto został w tym rankingu ujęty jako miasto wyrastające na centrum biznesowe.

Wrocław jest jednym z najstarszych miast Polski pod względem lokacji na prawach miejskich.

Miasto jest położone na Nizinie Śląskiej na wysokości od 105 do 156 m n.p.m. (Wzgórze Gajowe i Wzgórze Maślickie), między Wzgórzami Trzebnickimi na północy, a Sudetami na południu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.