Sprawdź pogodę na noc i na sobotę

W nocy zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami. Początkowo możliwe przelotne opady deszczu. Temperatura minimalna od -2°C do 0°C. Wiatr słaby, północno-wschodni i wschodni.
W dzień zachmurzenie przeważnie duże. Temperatura maksymalna od 4°C do 6°C. Wiatr słaby, wschodni.
Prognoza dla Sudetów i Przedgórza SudeckiegoW nocy zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami. Początkowo przelotne opady deszczu ze śniegiem i śniegu. Temperatura minimalna od -3°C do -1°C. Wiatr słaby, północno-wschodni i wschodni.
W dzień zachmurzenie przeważnie duże. Temperatura maksymalna od 2°C do 5°C. Wiatr słaby, wschodni.
W szczytowych partiach Sudetów (powyżej 1000 m n.p.m.) początkowo w nocy możliwe opady śniegu. Temperatura od -8°C do -5°C. Wiatr umiarkowany i dość silny, północno-wschodni i wschodni.
Więcej na ten temat

Wrocław

Wrocław jest głównym miastem aglomeracji wrocławskiej. Czwarte pod względem liczby ludności miasto w Polsce – 637 075 mieszkańców, piąte pod względem powierzchni – 292,82 km².

Wrocław znalazł się wśród 230 miast świata w rankingu firmy doradczej Mercer „Najlepsze miasta do życia” w roku 2015 oraz jako jedyne polskie miasto został w tym rankingu ujęty jako miasto wyrastające na centrum biznesowe.

Wrocław jest jednym z najstarszych miast Polski pod względem lokacji na prawach miejskich.

Miasto jest położone na Nizinie Śląskiej na wysokości od 105 do 156 m n.p.m. (Wzgórze Gajowe i Wzgórze Maślickie), między Wzgórzami Trzebnickimi na północy, a Sudetami na południu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *