Sprawdź pogodę na noc i na poniedziałek

W nocy zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami, przejściowo możliwe rozpogodzenia. Temperatura minimalna od -2°C do 0°C. Wiatr słaby, północno-wschodni.W dzień zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami. Temperatura maksymalna od 6°C do 8°C. Wiatr słaby, północno-wschodni.
Prognoza dla Sudetów i Przedgórza SudeckiegoW nocy zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami, lokalnie z rozpogodzeniami. Początkowo na wschodzie regionu zanikające słabe opady deszczu ze śniegiem i śniegu. Temperatura minimalna od -5°C do -2°C. Wiatr słaby, północno-wschodni.W dzień zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami. Temperatura maksymalna od 4°C do 7°C. Wiatr słaby, północno-wschodni.
W szczytowych partiach Sudetów (powyżej 1000 m n.p.m.) temperatura od -6°C do -3°C. Wiatr początkowo umiarkowany i dość silny, północno-zachodni.
Warunki biometeorologiczne: obojętne.
Więcej na ten temat

Wrocław

Wrocław jest głównym miastem aglomeracji wrocławskiej. Czwarte pod względem liczby ludności miasto w Polsce – 637 075 mieszkańców, piąte pod względem powierzchni – 292,82 km².

Wrocław znalazł się wśród 230 miast świata w rankingu firmy doradczej Mercer „Najlepsze miasta do życia” w roku 2015 oraz jako jedyne polskie miasto został w tym rankingu ujęty jako miasto wyrastające na centrum biznesowe.

Wrocław jest jednym z najstarszych miast Polski pod względem lokacji na prawach miejskich.

Miasto jest położone na Nizinie Śląskiej na wysokości od 105 do 156 m n.p.m. (Wzgórze Gajowe i Wzgórze Maślickie), między Wzgórzami Trzebnickimi na północy, a Sudetami na południu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *