Sparingowa wygrana szczypiornistów Chrobrego

Głogowianie pokonali czeski Handball Brno 34:31.

Początek meczu był bardzo wyrównany. Oba zespoły trafiały bramkę za bramką. W 9 minucie Chrobry zaczął jednak powiększać swoją przewagę i po kilku minutach prowadził już czterema trafieniami. Goście jednak szybko poprawili swoją skuteczność i odrobili starty. Na przerwę drużyny schodziły do szatni przy wyniku 17:17, co zapowiadało emocjonującą drugą część spotkania.
 Pierwsze minuty drugiej połowy to również wyrównana walka, ale ostatnie 15 minut należało już zdecydowanie do gospodarzy którzy zdobywając nawet trzybramkowe prowadzenie, nie zamierzali już go oddać. Goście walczył o odrobienie strat, ale można powiedzieć, że w tych ostatnich minutach niewiele im wychodziło. Mecz zakończył się wynikiem 34:31.
Chrobry Głogów – SKKP Handball Brno 34:31 (17:17)
Chrobry: Stachera, Dereviankin, Klupś – Krzywicki 1, Grabowski 2, Reszczyński, Warmijak, Klinger 1, Orpik 3, Jamioł 6, Krzysztofik 4, Matuszak 3, Otrezov 4, Styrcz 1, Włoskiewicz 4, Paterek 2, Skiba 3
Więcej na ten temat

Wrocław

Wrocław jest głównym miastem aglomeracji wrocławskiej. Czwarte pod względem liczby ludności miasto w Polsce – 637 075 mieszkańców, piąte pod względem powierzchni – 292,82 km².

Wrocław znalazł się wśród 230 miast świata w rankingu firmy doradczej Mercer „Najlepsze miasta do życia” w roku 2015 oraz jako jedyne polskie miasto został w tym rankingu ujęty jako miasto wyrastające na centrum biznesowe.

Wrocław jest jednym z najstarszych miast Polski pod względem lokacji na prawach miejskich.

Miasto jest położone na Nizinie Śląskiej na wysokości od 105 do 156 m n.p.m. (Wzgórze Gajowe i Wzgórze Maślickie), między Wzgórzami Trzebnickimi na północy, a Sudetami na południu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *