Spał na ziemi przy wózku z 5-miesięcznym dzieckiem. Miał prawie 2 promile

Policjanci z powiatu świdnickiego zatrzymali mężczyznę, który „opiekował się” swoim 5-miesięcznym synkiem.

O wszystkim powiadomił policję jeden z mieszkańców. Mężczyzna o świcie (ok. godz. 5.30) leżał na ulicy koło sklepu spożywczego, a koło niego stał wózek z maleństwem. Z mężczyzną trudno było się porozumieć. Przeprowadzone badanie wykazało u niego około 2 promile alkoholu w organizmie.
Na miejsce wezwano karetkę pogotowia. Na szczęście dziecko nie doznało żadnych obrażeń. Chłopiec został przekazany babci,  a ojciec trafił do policyjnego aresztu.
 
 
Więcej na ten temat

Wrocław

Wrocław jest głównym miastem aglomeracji wrocławskiej. Czwarte pod względem liczby ludności miasto w Polsce – 637 075 mieszkańców, piąte pod względem powierzchni – 292,82 km².

Wrocław znalazł się wśród 230 miast świata w rankingu firmy doradczej Mercer „Najlepsze miasta do życia” w roku 2015 oraz jako jedyne polskie miasto został w tym rankingu ujęty jako miasto wyrastające na centrum biznesowe.

Wrocław jest jednym z najstarszych miast Polski pod względem lokacji na prawach miejskich.

Miasto jest położone na Nizinie Śląskiej na wysokości od 105 do 156 m n.p.m. (Wzgórze Gajowe i Wzgórze Maślickie), między Wzgórzami Trzebnickimi na północy, a Sudetami na południu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *