Soczewki kontaktowe – najlepsza alternatywa dla okularów

Soczewki kontaktowe popularnie zwane kontaktami, od czego zacząć? Są trzy możliwe ścieżki dla wyboru:najpopularniejsze to korekcyjne, lecznicze oraz kosmetyczne. Ich uniwersalność pozwala na rozwój aktywności fizycznej bez ograniczenia pola widzenia, parowania przy zmianie temperatury, nie odbijają światła i w zasadzie, co najważniejsze dla osób, które źle się czują w okularach, są niewidoczne. Ich koszt jest stosunkowo niewielki i nawet dziecko poradzi sobie z właściwą higieną. Aczkolwiek pierwsze zetknięcie z nimi nie musi należeć do najprzyjemniejszych. [czytaj więcej]
Więcej na ten temat

Wrocław

Wrocław jest głównym miastem aglomeracji wrocławskiej. Czwarte pod względem liczby ludności miasto w Polsce – 637 075 mieszkańców, piąte pod względem powierzchni – 292,82 km².

Wrocław znalazł się wśród 230 miast świata w rankingu firmy doradczej Mercer „Najlepsze miasta do życia” w roku 2015 oraz jako jedyne polskie miasto został w tym rankingu ujęty jako miasto wyrastające na centrum biznesowe.

Wrocław jest jednym z najstarszych miast Polski pod względem lokacji na prawach miejskich.

Miasto jest położone na Nizinie Śląskiej na wysokości od 105 do 156 m n.p.m. (Wzgórze Gajowe i Wzgórze Maślickie), między Wzgórzami Trzebnickimi na północy, a Sudetami na południu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *