Śmiertelny wypadek pod Oleśnicą. Nie żyją dwie osoby

Powiatowa policja apeluje o rozwagę Z wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 41-letni kierujący pojazdem volkswagen z nieustalonych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się czołowo z pojazdem ciężarowym marki Mercedes. Kierował nim 65-letni mężczyzna.

Do zdarzenia doszło na drodze 386 między Smardzowem a Oleśnicą. Kierowca i jego pasażerka z osobówki zginęli na miejscu. Autem podróżowało dwójka dzieci w wieku do 10 lat. Oboje w stanie ciężkim zostali przetransportowani do szpitala, a jedno z nich poleciało do placówki śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.
Więcej na ten temat

Wrocław

Wrocław jest głównym miastem aglomeracji wrocławskiej. Czwarte pod względem liczby ludności miasto w Polsce – 637 075 mieszkańców, piąte pod względem powierzchni – 292,82 km².

Wrocław znalazł się wśród 230 miast świata w rankingu firmy doradczej Mercer „Najlepsze miasta do życia” w roku 2015 oraz jako jedyne polskie miasto został w tym rankingu ujęty jako miasto wyrastające na centrum biznesowe.

Wrocław jest jednym z najstarszych miast Polski pod względem lokacji na prawach miejskich.

Miasto jest położone na Nizinie Śląskiej na wysokości od 105 do 156 m n.p.m. (Wzgórze Gajowe i Wzgórze Maślickie), między Wzgórzami Trzebnickimi na północy, a Sudetami na południu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *