Śmierć 24 latka z Wrocławia to nieszczęśliwy wypadek

Wrocławska prokuratura wstępnie wykluczyła udział udział osób trzecich w sprawie śmierci 24 letniego wrocławianina. Mężczyzna zaginą w nocy z soboty na niedzielę. W poniedziałek jego ciało wyłowiono niedaleko mostów Pomorskich.

To właśnie tam ostatni raz kamery monitoringu miejskiego zarejestrowały mężczyznę. Jak informuje Anna Placzek-Grzelak rzeczniczka Prokuratury Okręgowej we Wrocławiu ze wstępnych ustaleń wynika, że był to nieszczęśliwy wypadek. – Wstępnie wykluczyliśmy udział osób trzecich – dodaje śledcza.W tym tygodniu zostanie przeprowadzona sekcja zwłok. Śledczy będą także rozmawiać ze świadkami, którzy ostatni widzieli mężczyznę.
Więcej na ten temat

Wrocław

Wrocław jest głównym miastem aglomeracji wrocławskiej. Czwarte pod względem liczby ludności miasto w Polsce – 637 075 mieszkańców, piąte pod względem powierzchni – 292,82 km².

Wrocław znalazł się wśród 230 miast świata w rankingu firmy doradczej Mercer „Najlepsze miasta do życia” w roku 2015 oraz jako jedyne polskie miasto został w tym rankingu ujęty jako miasto wyrastające na centrum biznesowe.

Wrocław jest jednym z najstarszych miast Polski pod względem lokacji na prawach miejskich.

Miasto jest położone na Nizinie Śląskiej na wysokości od 105 do 156 m n.p.m. (Wzgórze Gajowe i Wzgórze Maślickie), między Wzgórzami Trzebnickimi na północy, a Sudetami na południu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.