Sklepowy złodziej zatrzymany na kradzieży

Zarzuty kradzieży usłyszał 23-letni mieszkaniec Głogowa, który w ciągu trzech dni skradł kosmetyki o łącznej wartości 1.3 tysiąca złotych. Mężczyźnie grozi teraz kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności. Jego czyn to przestępstwo a nie jak sądził wykroczenie zagrożone karą grzywny.

5 lipca br. 23-latek został ujęty przez ochronę jednego z supermarketów na terenie Głogowa, kiedy wychodził z obiektu z plastikową torbą pełną skradzionych kosmetyków. Następnie został zatrzymany przez policjantów. Tym razem nie zdołał dokonać kradzieży. Jak ustalili funkcjonariusze mężczyzna był tam częstym gościem i co najmniej trzy razy okradł sklep. Kradzieże zostały zarejestrowane przez kamery monitoringu.
Jego łupem padały przede wszystkim kosmetyki. Wartość skradzionych w ciągu trzech dni przedmiotów wyniosła blisko 1300 złotych. Mężczyzna popełnił, więc przestępstwo zagrożone karą nawet do 5 lat pozbawienia wolności.
Więcej na ten temat

Wrocław

Wrocław jest głównym miastem aglomeracji wrocławskiej. Czwarte pod względem liczby ludności miasto w Polsce – 637 075 mieszkańców, piąte pod względem powierzchni – 292,82 km².

Wrocław znalazł się wśród 230 miast świata w rankingu firmy doradczej Mercer „Najlepsze miasta do życia” w roku 2015 oraz jako jedyne polskie miasto został w tym rankingu ujęty jako miasto wyrastające na centrum biznesowe.

Wrocław jest jednym z najstarszych miast Polski pod względem lokacji na prawach miejskich.

Miasto jest położone na Nizinie Śląskiej na wysokości od 105 do 156 m n.p.m. (Wzgórze Gajowe i Wzgórze Maślickie), między Wzgórzami Trzebnickimi na północy, a Sudetami na południu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *