Siemacha spot w Magnolia Park we Wrocławiu oficjalnie otwarta

Wyposażone w najwyższej jakości sprzęt muzyczny i multimedialny sale, warsztaty kulinarne i wiele innych atrakcji czeka już na dzieci i młodzież.
-Chcemy stworzyć nie tylko miejsce spotkań, ale społeczność- mówią organizatorzy i namawiają, by przychodzić regularnie. Sylwia Jastrzębska z Sądu Okręgowego dostrzega jak ważnym wydarzeniem w życiu galerii jest powstanie takiego miejsca.

Galeria zupełnie zmieni swój wizerunek. Nie będzie to tylko miejsce zakupów, ewentualnych spotkań biznesowych, ale będzie to miejsce kreatywnych spotkań dzieci i młodzieży, które będą mogły się dzięki temu rozwijać. Jest to bardzo pozytywna zmiana, w ogóle wizerunku galerii.

Tomasz Waszkiewicz, dyrektor Magnolia Park mówi dlaczego warto skorzystać z oferty Siemacha:
Siemacha daje wszystkim tym dzieciom bezpieczną przystań, takie bezpieczne podwórko. Za naszych czasów to był trzepak. Teraz takim bezpiecznym miejscem jest właśnie placówka Siemachy. To jest organizacja, która zaprasza wszystkie dzieci i młodzież do brania udziału w zorganizowanych zajęciach, bezpłatnych.
Organizacja Siemacha działa już prawie ćwierć wieku. Ma już swoje placówki między innymi w Krakowie i Tarnowie.
Więcej na ten temat

Wrocław

Wrocław jest głównym miastem aglomeracji wrocławskiej. Czwarte pod względem liczby ludności miasto w Polsce – 637 075 mieszkańców, piąte pod względem powierzchni – 292,82 km².

Wrocław znalazł się wśród 230 miast świata w rankingu firmy doradczej Mercer „Najlepsze miasta do życia” w roku 2015 oraz jako jedyne polskie miasto został w tym rankingu ujęty jako miasto wyrastające na centrum biznesowe.

Wrocław jest jednym z najstarszych miast Polski pod względem lokacji na prawach miejskich.

Miasto jest położone na Nizinie Śląskiej na wysokości od 105 do 156 m n.p.m. (Wzgórze Gajowe i Wzgórze Maślickie), między Wzgórzami Trzebnickimi na północy, a Sudetami na południu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.