Siedem osób rannych w wypadku na S3 w Polkowicach

Wśród poszkodowanych jest dwoje dzieci. Trasa jest wciąż zablokowana.

Jak poinformowała  st. asp. Monika Kaleta z biura prasowego dolnośląskiej policji, do czołowego zderzenia trzech samochodów osobowych i busa doszło na drodze S3 przebiegającej przez centrum Polkowic.
– W wypadku siedem osób zostało rannych, w tym dwoje dzieci, ale ich obrażenia są lekkie. Wszystkie osoby zostały przewiezione do szpitala – przekazała. Dodała, że na razie nie są znane okoliczności wypadku. Na miejscu nadal pracuje policja.
Droga w miejscu wypadku jest zablokowana. Jak podaje Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad, wytyczono objazd od strony Polkowic przez to miasto, a od strony Nowej Soli przez Głogów drogami lokalnymi.
Więcej na ten temat

Wrocław

Wrocław jest głównym miastem aglomeracji wrocławskiej. Czwarte pod względem liczby ludności miasto w Polsce – 637 075 mieszkańców, piąte pod względem powierzchni – 292,82 km².

Wrocław znalazł się wśród 230 miast świata w rankingu firmy doradczej Mercer „Najlepsze miasta do życia” w roku 2015 oraz jako jedyne polskie miasto został w tym rankingu ujęty jako miasto wyrastające na centrum biznesowe.

Wrocław jest jednym z najstarszych miast Polski pod względem lokacji na prawach miejskich.

Miasto jest położone na Nizinie Śląskiej na wysokości od 105 do 156 m n.p.m. (Wzgórze Gajowe i Wzgórze Maślickie), między Wzgórzami Trzebnickimi na północy, a Sudetami na południu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *