Ściana Dźwięku w RWK: najnowsza płyta Arcade Fire

W głównej roli wystąpią Arcade Fire. Przysłuchamy się piosenkom z ich najnowszej, wydanej w miniony piątek, płyty „Everything Now”. Jest to bez wątpienia jeden z najbardziej wyczekiwanych albumów tego lata

Wrócimy też do starszych nagrań, dzięki którym zdobyli kiedyś tłum fanów, a słynni artyści (m.in. David Bowie, David Byrne, Peter Gabriel) prześcigali się w prawieniu grupie komplementów. Przypominam, że w trakcie każdego naszego wakacyjnego spotkania układamy „Top Ten” wybranego wykonawcy. No i dziś aż się prosi, by zająć się właśnie kanadyjską ekipą Wina Butlera. Tak więc, wszystko, co najlepszego mieli dotąd do zaoferowania Arcade Fire bez wątpienia wybrzmi na naszej antenie w poniedziałkowy wieczór. Zapraszam, Jerzy Węgrzyn.
Radio Wrocław Kultura: Ściana Dźwięku, poniedziałek 20.00-23.00.
Więcej na ten temat

Wrocław

Wrocław jest głównym miastem aglomeracji wrocławskiej. Czwarte pod względem liczby ludności miasto w Polsce – 637 075 mieszkańców, piąte pod względem powierzchni – 292,82 km².

Wrocław znalazł się wśród 230 miast świata w rankingu firmy doradczej Mercer „Najlepsze miasta do życia” w roku 2015 oraz jako jedyne polskie miasto został w tym rankingu ujęty jako miasto wyrastające na centrum biznesowe.

Wrocław jest jednym z najstarszych miast Polski pod względem lokacji na prawach miejskich.

Miasto jest położone na Nizinie Śląskiej na wysokości od 105 do 156 m n.p.m. (Wzgórze Gajowe i Wzgórze Maślickie), między Wzgórzami Trzebnickimi na północy, a Sudetami na południu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *