Ściana Dźwięku. Dziś Royal Blood, Fleet Foxes i Danzig

Uprzedzam, że rozrzut stylistyczny będzie spory. Zdominuje nasze spotkanie muzyka z trzech nowych płyt nagranych przez grupy z bardzo różnych muzycznych szufladek i z różnym stażem w branży. Każdy z zespołów miał coś do udowodnienia sobie i fanom. Młodzi ludzie z Royal Blood – że nie są zespołem jednej płyty. Danzig – że w ogóle mają jeszcze coś do powiedzenia, wreszcie Fleet Foxes – że warto było czekać na ich nowy materiał po sześciu latach przerwy. Sprawdzimy, na ile udało im się sprostać oczekiwaniom. Zapraszam!
Radio Wrocław Kultura: Ściana Dźwięku, wtorek 21.00 – środa 1.00, Jerzy Węgrzyn
 
 
Więcej na ten temat

Wrocław

Wrocław jest głównym miastem aglomeracji wrocławskiej. Czwarte pod względem liczby ludności miasto w Polsce – 637 075 mieszkańców, piąte pod względem powierzchni – 292,82 km².

Wrocław znalazł się wśród 230 miast świata w rankingu firmy doradczej Mercer „Najlepsze miasta do życia” w roku 2015 oraz jako jedyne polskie miasto został w tym rankingu ujęty jako miasto wyrastające na centrum biznesowe.

Wrocław jest jednym z najstarszych miast Polski pod względem lokacji na prawach miejskich.

Miasto jest położone na Nizinie Śląskiej na wysokości od 105 do 156 m n.p.m. (Wzgórze Gajowe i Wzgórze Maślickie), między Wzgórzami Trzebnickimi na północy, a Sudetami na południu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *