Sąsiad z wiecznym remontem?

Mieszkańców ulicy Objazdowej we Wrocławiu skarżą się na hałas. Od miesięcy jeden z sąsiadów prowadzi tam remont. Dźwięki dochodzące z budowy nie dają sąsiadom normalnie funkcjonować. Nie pomagają także prośby o choćby jeden dzień spokoju:

Według zapowiedzi remont miał zakończyć się w połowie września, jednak jego końca jeszcze nie widać. Obecne życie sąsiadów opisuje inny mieszkaniec:

Mieszkańcy szeregowców na ulicy Objazdowej na razie nie zgłosili sprawy do żadnych służb, ponieważ wierzą w ugodowe rozwiązanie sytuacji.
Właściciel remontowanego budynku odmówił nam komentarza.
Więcej na ten temat

Wrocław

Wrocław jest głównym miastem aglomeracji wrocławskiej. Czwarte pod względem liczby ludności miasto w Polsce – 637 075 mieszkańców, piąte pod względem powierzchni – 292,82 km².

Wrocław znalazł się wśród 230 miast świata w rankingu firmy doradczej Mercer „Najlepsze miasta do życia” w roku 2015 oraz jako jedyne polskie miasto został w tym rankingu ujęty jako miasto wyrastające na centrum biznesowe.

Wrocław jest jednym z najstarszych miast Polski pod względem lokacji na prawach miejskich.

Miasto jest położone na Nizinie Śląskiej na wysokości od 105 do 156 m n.p.m. (Wzgórze Gajowe i Wzgórze Maślickie), między Wzgórzami Trzebnickimi na północy, a Sudetami na południu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *