RWK: Teatr Forum – cykl warsztatów prowadzony przez Igę Załęczną

Iga Załęczna zaprasza na nowy cykl bezpłatnych warsztatów w Instytut Grotowskiego, który pozwoli poszerzyć zasoby i umiejętności zawodowe o konkretne narzędzie pracy z grupą z obszaru metod teatru zaangażowanego społecznie.

Teatr Forum to metoda pracy z grupą, która wywodzi się z pogranicza teatru i edukacji, a stworzona przez brazylijskiego praktyka dramy Augusta Boala. Warsztaty skierowane są do animatorów, pedagogów, nauczycieli, artystów, wychowawców i opiekunów pracujących z różnorodnymi grupami, ze szczególnym uwzględnieniem grup narażonych na wykluczenie. Iga Załęczna to animatorka, choreografka, pedagożka i aktorka. Jest wykwalifikowanym trenerem dramy oraz ukończyła specjalistyczne szkolenie prowadzone przez Fundację Drama Way, które uprawnia do pracy oraz rozpowszechniania idei Teatru Forum.
[audioplayer id=”314745″ src=”/img/articles/122403/RWK-Teatr-Forum-i-inne-formy-pracy-z-grupa-cykl-warsztatow-prowadzony-przez-Ige-Zaleczna-1-62fbcb54cadb4-g.mp3″/]
Link do zapisów
Więcej na ten temat

Wrocław

Wrocław jest głównym miastem aglomeracji wrocławskiej. Czwarte pod względem liczby ludności miasto w Polsce – 637 075 mieszkańców, piąte pod względem powierzchni – 292,82 km².

Wrocław znalazł się wśród 230 miast świata w rankingu firmy doradczej Mercer „Najlepsze miasta do życia” w roku 2015 oraz jako jedyne polskie miasto został w tym rankingu ujęty jako miasto wyrastające na centrum biznesowe.

Wrocław jest jednym z najstarszych miast Polski pod względem lokacji na prawach miejskich.

Miasto jest położone na Nizinie Śląskiej na wysokości od 105 do 156 m n.p.m. (Wzgórze Gajowe i Wzgórze Maślickie), między Wzgórzami Trzebnickimi na północy, a Sudetami na południu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.