RWK: Sami swoi i vlog Jakbyniepaczeć

Radio Wrocław Kultura DAB+ Film, piątek 16-19, Miłosława Bożek, Krzysztof Majewski (powtórka audycji w sobotę od 8:00)

16.00 
Gostkowice najmniejsza miejscowość gminy Domaniów, 28 km od Wrocławia.Od 8 lat Edward Masłowski prowadzi tu salę poświęconą serii filmów „Sami swoi”. Z okazji premiery nowego filmu porozmawiamy o kultowej polskiej serii. 
17.00
Dyskusyjny Klub Filmowy DKF Politechnika zaprasza na najlepsze krótkometrażowe animacje z całego świata, które zostały nagrodzone na międzynarodowych festiwalach filmowych. To wszystko w ramach Anishort Festival. O pokazach zaplanowanych na 29 lutego opowie Wojtek Trojanowski
18.00 
Kaja Szafrańska z kanału youtubowego Jakbyniepaczeć. Porozmawiamy o największych i pewnie najdroższych serialach ostatnich miesięcy. 4 sezon „Detektywa”, „Władcy przestworzy” i „The Curse”
Więcej na ten temat

Wrocław

Wrocław jest głównym miastem aglomeracji wrocławskiej. Czwarte pod względem liczby ludności miasto w Polsce – 637 075 mieszkańców, piąte pod względem powierzchni – 292,82 km².

Wrocław znalazł się wśród 230 miast świata w rankingu firmy doradczej Mercer „Najlepsze miasta do życia” w roku 2015 oraz jako jedyne polskie miasto został w tym rankingu ujęty jako miasto wyrastające na centrum biznesowe.

Wrocław jest jednym z najstarszych miast Polski pod względem lokacji na prawach miejskich.

Miasto jest położone na Nizinie Śląskiej na wysokości od 105 do 156 m n.p.m. (Wzgórze Gajowe i Wzgórze Maślickie), między Wzgórzami Trzebnickimi na północy, a Sudetami na południu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *