RWK: Magda Pasierska o projekcie MAPA i Michał Krawczuk (By the Spirits) z gitarą w studio [WIDEO]

Magda Pasierska, znana z projektu Me Myself and I debiutuje z solowym projektem MAPA. Na przełom listopada i grudnia planowana jest premiera EPki o prostym tytule EP1. O kulisach powstawania tego krążka, o mapowaniu historii swojego życia, o kobiecości i o Wroclaw VOICE Weekend rozmawialiśmy w poniedziałkowej audycji Muzyczna Żonglerka.
[videoplayer id=179713][/videoplayer]
[videoplayer id=179714][/videoplayer]
Od 19 do 21 października w klubie D.K. Luksus miała miejsce druga odsłona festiwalu Biedopad promującego artystów związanych z wytwórnią BDTA. Festiwal otworzył koncert dolnośląskiego songwritera, czerpiącego inspiracje z mocy natury, duchowości i śmierci (jak sam o sobie pisze) By The Spirits. Za tym projektem kryje się Michał Krawczuk, który odwiedził nas w studio i zagrał kilka utworów w zupełnie innej atmosferze niż podziemia klubu D.K. Luksus.
[videoplayer id=179720][/videoplayer]
Więcej na ten temat

Wrocław

Wrocław jest głównym miastem aglomeracji wrocławskiej. Czwarte pod względem liczby ludności miasto w Polsce – 637 075 mieszkańców, piąte pod względem powierzchni – 292,82 km².

Wrocław znalazł się wśród 230 miast świata w rankingu firmy doradczej Mercer „Najlepsze miasta do życia” w roku 2015 oraz jako jedyne polskie miasto został w tym rankingu ujęty jako miasto wyrastające na centrum biznesowe.

Wrocław jest jednym z najstarszych miast Polski pod względem lokacji na prawach miejskich.

Miasto jest położone na Nizinie Śląskiej na wysokości od 105 do 156 m n.p.m. (Wzgórze Gajowe i Wzgórze Maślickie), między Wzgórzami Trzebnickimi na północy, a Sudetami na południu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *