Rusza transferowa karuzela. Kovacević zostanie, Śląsk nie chce Bilińskiego?

Kamil Biliński w minioną sobotę w wygranym 2:0 starciu z Cracovią strzelił już dziesiątą bramkę dla WKS-u w tym sezonie. Wychowanek WKS-u notuje świetną końcówkę rozgrywek (pięć goli w ostatnich czterech pojedynkach), ale w Śląsku raczej już go nie zobaczymy. Piłkarzem Śląska nadal za to prawdopodobnie będzie Aleksandar Kovacević. Lechia Gdańsk, która jest macierzystym klubem Serba, zgodziła się przedłużyć jego wypożyczenie do Wrocławia. Ta sprawa wymaga jednak formalnego dopięcia przez oba kluby i samego zawodnika. [czytaj więcej]
Więcej na ten temat

Wrocław

Wrocław jest głównym miastem aglomeracji wrocławskiej. Czwarte pod względem liczby ludności miasto w Polsce – 637 075 mieszkańców, piąte pod względem powierzchni – 292,82 km².

Wrocław znalazł się wśród 230 miast świata w rankingu firmy doradczej Mercer „Najlepsze miasta do życia” w roku 2015 oraz jako jedyne polskie miasto został w tym rankingu ujęty jako miasto wyrastające na centrum biznesowe.

Wrocław jest jednym z najstarszych miast Polski pod względem lokacji na prawach miejskich.

Miasto jest położone na Nizinie Śląskiej na wysokości od 105 do 156 m n.p.m. (Wzgórze Gajowe i Wzgórze Maślickie), między Wzgórzami Trzebnickimi na północy, a Sudetami na południu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.