Rozwiąż zagadkę i wygraj bak paliwa! (FILM I ZDJĘCIA)

Wracając z pracy zagadkę rozwiązała Paulina. Za poprawną odpowiedź otrzymała od nas bak paliwa: 

Bak paliwa odebrał m.in. Marek:

Wcześniej – Marta. Zobacz film:

W naszym radiowym konkursie coraz więcej wygranych. Spotykamy się z nimi na stacjach paliw, niektórzy odwiedzają nas w Radiu Wrocław przy Karkonoskiej. Była już Monika, która za jednym zamachem wygrała nie jeden, ale osiem baków – bo jeździ skuterem. Był świąteczny maluszek, a tu zimowe zdjęcie od Gosi.
„Obiecuję zdjęcie z deski na którą wybieram się jutro na wasz koszt – ile nie zasypie mnie po drodze” – napisała do nas Gosia. Jak obiecała, tak zrobiła 🙂 Dzięki !

„Gość zaleje malucha naszym paliwem!” – wykrzyczał ze studia Łukasz Basta, pokazując nam zdjęcie. Fotografię z opisem przysłał Grzegorz:
„Witam. Wygrałem bak paliwa w konkursie RW i w związku z tym przesyłam obiecane zdjęcie mojego maluszka którym przywiozłem dziś drzewko świąteczne do domu”

Aby wziąć udział w tej zabawie, trzeba dokończyć zdanie, które codziennie jest prezentowane na antenie Radia Wrocław
SMS-y wysyłajcie na numer 72280 w treści wpisując:
RW BAK + imię+ koniecznie skąd do nas piszecie + odpowiedź na zadane na antenie pytanie:
WTOREK: Istnieje coś, co posiadasz, ale częściej używają tego wszyscy wokół Ciebie, niż Ty sam. Co to takiego?
 Szczegóły zabawy znajdziecie w regulaminie poniżej. SMS kosztuje – 2,46zł
Zasady udziału w konkursie SMS-owym „BAK PALIWA” organizowanym przez Radio Wrocław

Tak naprawdę to partner Mireli wygrał bak paliwa, jednak, jak przystało w Dzień Życzliwości, nagrodę oddał swojej ukochanej. Wy też możecie obdarować swoich najbliższych, rodzinę lub przyjaciół bakiem paliwa. Chętnie Wam go przekażemy. Nasz słuchacz wysłał jeden SMS i sprawił Mireli wielką niespodziankę.

Mariusz z Wrocławia będzie tankował do pełna jeszcze przed świętami. Udało mu się wygrać bak paliwa na antenie Radia Wrocław. – Myślałem, że się nie uda, a tu taka niespodzianka – mówi nam Słuchacz.
Mariusz jest naszym stałym słuchaczem. Lubi…
Więcej na ten temat

Wrocław

Wrocław jest głównym miastem aglomeracji wrocławskiej. Czwarte pod względem liczby ludności miasto w Polsce – 637 075 mieszkańców, piąte pod względem powierzchni – 292,82 km².

Wrocław znalazł się wśród 230 miast świata w rankingu firmy doradczej Mercer „Najlepsze miasta do życia” w roku 2015 oraz jako jedyne polskie miasto został w tym rankingu ujęty jako miasto wyrastające na centrum biznesowe.

Wrocław jest jednym z najstarszych miast Polski pod względem lokacji na prawach miejskich.

Miasto jest położone na Nizinie Śląskiej na wysokości od 105 do 156 m n.p.m. (Wzgórze Gajowe i Wzgórze Maślickie), między Wzgórzami Trzebnickimi na północy, a Sudetami na południu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *