Radzimir Dębski przed ceremonią otwarcia The World Games 2017

Już za 24 dni we Wrocławiu rozpoczną się „Światowe Igrzyska Sportowe” The World Games 2017. Jednym z najważniejszych momentów każdej dużej imprezy sportowej jest ceremonia otwarcia. Część muzyków ćwiczyła już w weekend we wrocławskim Narodowym Forum Muzyki pod batutą Radzimira Dębskiego, który zdradził co przygotował dla uczestników ceremonii:

Radzimir Dębski, wraz z orkiestrą NFM, zaprezentuje historię hip – hopu w innej odsłonie. To właśnie różnorodność jest siła World Games podkreśla artysta:

Podczas ceremonii otwarcia na Stadionie Miejskim we Wrocławiu, na trzech scenach zaprezentuje się ponad 400 artystów i tancerzy. The World Games 2017 rozpocznie się już 20 lipca.

 
Więcej na ten temat

Wrocław

Wrocław jest głównym miastem aglomeracji wrocławskiej. Czwarte pod względem liczby ludności miasto w Polsce – 637 075 mieszkańców, piąte pod względem powierzchni – 292,82 km².

Wrocław znalazł się wśród 230 miast świata w rankingu firmy doradczej Mercer „Najlepsze miasta do życia” w roku 2015 oraz jako jedyne polskie miasto został w tym rankingu ujęty jako miasto wyrastające na centrum biznesowe.

Wrocław jest jednym z najstarszych miast Polski pod względem lokacji na prawach miejskich.

Miasto jest położone na Nizinie Śląskiej na wysokości od 105 do 156 m n.p.m. (Wzgórze Gajowe i Wzgórze Maślickie), między Wzgórzami Trzebnickimi na północy, a Sudetami na południu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *