Radosław Hyży nie jest już trenerem koszykarzy Doralu Nysy Kłodzko

40-latek podał się dymisji po nieudanym starcie rozgrywek.

Doral pod wodzą Hyżego przegrał wszystkie sześć spotkań w tym sezonie i zajmuje ostatnie miejsce w pierwszej lidze. Drużyna z Kłodzka była gorsza od swoich rywali o średnio 12 punktów. Ostatnio dolnośląski zespół przegrał u siebie z KK Warszawa 70:90, dla którego było to pierwsze zwycięstwo w sezonie.Radosław Hyży przejął Doral Nysę Kłodzko w grudniu ubiegłego roku. Zespół zajmował wtedy ostatnie miejsce w stawce mając na koncie jedną wygraną w dwunastu meczach. Mimo to, debiutującemu w roli pierwszego trenera (nie licząc meczów Śląska w PLK kiedy prowadził zespół w zastępstwie głównego szkoleniowca) Hyżemu udało się utrzymać drużynę w pierwszej lidze.
Więcej na ten temat

Wrocław

Wrocław jest głównym miastem aglomeracji wrocławskiej. Czwarte pod względem liczby ludności miasto w Polsce – 637 075 mieszkańców, piąte pod względem powierzchni – 292,82 km².

Wrocław znalazł się wśród 230 miast świata w rankingu firmy doradczej Mercer „Najlepsze miasta do życia” w roku 2015 oraz jako jedyne polskie miasto został w tym rankingu ujęty jako miasto wyrastające na centrum biznesowe.

Wrocław jest jednym z najstarszych miast Polski pod względem lokacji na prawach miejskich.

Miasto jest położone na Nizinie Śląskiej na wysokości od 105 do 156 m n.p.m. (Wzgórze Gajowe i Wzgórze Maślickie), między Wzgórzami Trzebnickimi na północy, a Sudetami na południu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *