Radiowa Akademia Triathlonu znów na starcie!

Uczestnicy Radiowej Akademii Triathlonu w niedzielę wystąpią w triathlonowym sprincie na zawodach w wielkopolskim Kórniku.

Przygotowujący się do zdobycia triathlonowych szlifów amatorzy mają już za sobą start na dystansie 1/8 Ironmana w Bełchatowie. Egzamin został zaliczony. Część zawodników RAT spisała się nawet lepiej niż oczekiwano, czego dowodem były miejsca na podium w klasyfikacjach wiekowych Agaty Szydło i Wandy Brewki.
Dobrze w debiucie spisał się także Paweł Kiełbasa, który ze znacznie większym spokojem szykuje się do drugiego występu w karierze:
W zawodach z cyklu Greatman w Kórniku uczestnicy radiowego projektu wystartują głównie na dystansie sprinterskim, czyli 1/10 Ironmana. Mniejsza część grupy rywalizować będzie na 1/4 IM.
– Stres będzie z pewnością mniejszy niż w inauguracyjnych zawodach, więc naszym podopiecznym powinno być łatwiej – mówi główny trener RAT Michał Wojtyło:

Pierwsi zawodnicy Radiowej Akademii Triathlonu ruszą na trasę w Kórniku w niedzielę o godz. 10.00. We wrześniu uczestników RAT czekają dwa kolejne starty w cyklu Greatman – w Śremie i Kościanie.
Czytajcie blogi uczestników na stronie www.rat.radiowroclaw.pl
Więcej na ten temat

Wrocław

Wrocław jest głównym miastem aglomeracji wrocławskiej. Czwarte pod względem liczby ludności miasto w Polsce – 637 075 mieszkańców, piąte pod względem powierzchni – 292,82 km².

Wrocław znalazł się wśród 230 miast świata w rankingu firmy doradczej Mercer „Najlepsze miasta do życia” w roku 2015 oraz jako jedyne polskie miasto został w tym rankingu ujęty jako miasto wyrastające na centrum biznesowe.

Wrocław jest jednym z najstarszych miast Polski pod względem lokacji na prawach miejskich.

Miasto jest położone na Nizinie Śląskiej na wysokości od 105 do 156 m n.p.m. (Wzgórze Gajowe i Wzgórze Maślickie), między Wzgórzami Trzebnickimi na północy, a Sudetami na południu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *