Radio Wrocław ze Słuchaczami na koncercie Robbie’ego Williamsa! [FOTO, WIDEO]

Nasi Słuchacze i przewodnik wycieczki Łukasz Basta bawili się na koncercie Robbie’ego Williamsa. Przypomnijmy, że Radio Wrocław zabrało do Drezna 5 Słuchaczy, którzy najpierw wygrywali bilety w naszym konkursie, a później wsiedli z nami do „Williamsowozu”, by zobaczyć na żywo występ brytyjskiego wokalisty. 

Na scenie najpierw wystąpiła grupa Erasure, gwiazdy lat 80-tych.

Podróż do Drezna przebiegła sprawnie i przyjemnie. Nasze pierwsze kroki skierowaliśmy do Hotelu Taschenberg Palais, czyli miejsca, gdzie prawdopodobnie przebywał Robbie… Humory dopisywały:

W piątek oddaliśmy w dobre ręce ostatni bilet na poniedziałkowy koncert Robbie’ego Williamsa. Szczęśliwym nabywcą okazała się Małgorzata z Wrocławia. Napisała do nas taką wiadomość:
Chcę pojechać i zobaczyć Go jak wyrobił się muzycznie od czasu gdy miałam okazje oglądać go z Take That w 1995. Poza tym koncerty to mój świat !
Łukasz Basty nie miał wątpliwości, że czas odświeżyć wspomnienia Małgorzaty.
Posłuchajcie:

W czwartek Łukasz Basta wręczył czwarty bilet. Ten należy do „szalonej” Barbary. Tylko Ciebie nam jeszcze brakowało – mówił szef redakcji muzycznej na antenie:
Posłuchajcie:

W środę napisał do nas Radek: „Jestem fanem Robbie’ego, byłem na ostatnim koncercie w Krakowie, już dawno próbowałem namówić znajomych na koncert i być może to byłby pretekst. Na co dzień skaczemy na linach i jesteśmy naładowani po uszy pozytywną energią! Nie może nas tam zabraknąć!” 
Michał Kazulo wręczył mu bilet. Najpierw Radek musiał złożyć specjalną deklarację.
Posłuchajcie: 

Szymon na bilet Robbie’ego Williamsa czekał… 14 lat. Łamiącym się głosem, przyjął od Marty Malinowskiej zaproszenie do naszego Williamsowozu:

Napisał tez do nas wiadomość prawie z chmur:
Jeszcze raz dzięki serdeczne za nagrodę. To zdecydowanie najlepszy prezent jaki dostałem od dawien dawna 🙂 Moja przygoda z muzyką Robbiego zaczęła się 15 lat temu, kiedy byłem w liceum i trwa do dziś. Pierwszą i jak dotąd jedyną okazję na wyjazd…
Więcej na ten temat

Wrocław

Wrocław jest głównym miastem aglomeracji wrocławskiej. Czwarte pod względem liczby ludności miasto w Polsce – 637 075 mieszkańców, piąte pod względem powierzchni – 292,82 km².

Wrocław znalazł się wśród 230 miast świata w rankingu firmy doradczej Mercer „Najlepsze miasta do życia” w roku 2015 oraz jako jedyne polskie miasto został w tym rankingu ujęty jako miasto wyrastające na centrum biznesowe.

Wrocław jest jednym z najstarszych miast Polski pod względem lokacji na prawach miejskich.

Miasto jest położone na Nizinie Śląskiej na wysokości od 105 do 156 m n.p.m. (Wzgórze Gajowe i Wzgórze Maślickie), między Wzgórzami Trzebnickimi na północy, a Sudetami na południu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *