Radio Wrocław zabiera swoich Słuchaczy na Marsa! [KONKURS]

Na tę chwilę czekaliśmy od bardzo dawna. Już dziś startuje konkurs, w którym nagrodą jest możliwość zobaczenia nazywanego przez część krytyki następcą Michaela Jacksona-Bruno Marsa. Od 15 maja codziennie do piątku kompletujemy ekipę słuchaczy Radia Wrocław, którzy zobaczą występ Bruno Marsa w pięknej hali koncertowej Mercedes-Benz Arena O2 World w Berlinie.

Koncert odbędzie się 26 maja, występ Bruno Marsa rozpocznie się o 20.00 – a poprzedzony zostanie Supportem: Anderson .Paak.
Na koncert zabieramy Was komfortowym transportem a po imprezie w znakomitych nastrojach, dostarczymy do Wrocławia
Jeśli właśnie poczułaś/poczułeś, że nie może Cię zabraknąć 26 maja na koncercie Bruno Marsa, słuchaj uważnie Radia Wrocław od godz. 5.00 do 19.00 i łap piosenki artysty. W momencie, kiedy słyszysz Bruno Marsa na antenie Radia Wrocław, wyślij nam SMS pod 72 280 w treści, wpisując MARS, podając swoje Imię i Nazwisko, miejscowość, z której jesteś oraz odpowiadając na pytanie, dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy zabrać na koncert Bruno Marsa, 26 maja w Berlinie !
Koszt SMS to 2,46 zł z podatkiem VAT. Finalistów poznamy 15,16,17,18 oraz 19 maja w programach „Muzyczny Wieczór” , oraz w przypadku piątku „Retro Party”.

Zasady udziału w konkursie SMS-owym „Zobacz Bruno Marsa na żywo z Radiem Wrocław” organizowanym przez Radio Wrocław

Dodatkowo każdy laureat naszego konkursu otrzyma od Radia Wrocław najnowszą płytę Bruno Marsa 24 K MAGIC. Na miejscu opiekować się Wami będą prezenterka Radia Wrocław Magda Bajor oraz Radek Bugajski z redakcji TV naszego Radia.

Płyta tygodnia Radia Wrocław: 24K Magic Bruno Marsa (WIDEO)

Obserwujemy cały czas fanpage trasy 24K MAGIC i jesteśmy więcej niż pewni, że będzie to wyjątkowe widowisko. Krytycy od lat wynoszą bowiem Bruno Marsa pod niebiosa właśnie za występy – odwołujące się do wzorów robienia show w stylu Michaela Jacksona czy Jamesa Browna.
Fani zresztą…
Więcej na ten temat

Wrocław

Wrocław jest głównym miastem aglomeracji wrocławskiej. Czwarte pod względem liczby ludności miasto w Polsce – 637 075 mieszkańców, piąte pod względem powierzchni – 292,82 km².

Wrocław znalazł się wśród 230 miast świata w rankingu firmy doradczej Mercer „Najlepsze miasta do życia” w roku 2015 oraz jako jedyne polskie miasto został w tym rankingu ujęty jako miasto wyrastające na centrum biznesowe.

Wrocław jest jednym z najstarszych miast Polski pod względem lokacji na prawach miejskich.

Miasto jest położone na Nizinie Śląskiej na wysokości od 105 do 156 m n.p.m. (Wzgórze Gajowe i Wzgórze Maślickie), między Wzgórzami Trzebnickimi na północy, a Sudetami na południu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *