Radio Wrocław zabiera Słuchaczy na koncert Robbiego Williamsa!

Rozpoczynamy poszukiwania słuchaczy, którzy pojadą z nami na koncert Robbiego Williamsa do Drezna!

Codziennie od 19 do 23 czerwca łapcie piosenki Robbiego Williamsa w Radiu Wrocław i napiszcie nam dlaczego to właśnie Was nie powinno zabraknąć w ekipie, która w komfortowych warunkach, 26 czerwca pojedzie do Drezna.

Zasady udziału w konkursie SMS-owym „Bilety na koncert Robbiego Williamsa 25.06.2017 w Dreźnie” organizowanym przez Radio Wrocław

Robbie Williams powrócił pod koniec 2016 z nowym albumem pop! Płyta „The Heavy Entertainment Show” jest dwunastym w karierze krążkiem wokalisty – wszystkie 11 poprzednich trafiło na sam szczyt brytyjskiej listy sprzedaży, co równe jest osiągnięciom samego Elvisa Presleya.

Anja Sei śpiewa Robbiego Williamsa [ZOBACZ, POSŁUCHAJ]

Na krążku znalazły się utwory napisane dla Robbiego m.in. przed Guya Chambersa, Eda Sheerana, Johna Granta, Rufusa Wainwrighta, Brandona Flowersa (The Killers) i Stuarta Price’a a także – poniekąd już z nieba – Serge’a Gainsbourga i Sergei’a Prokofieva.

Robbie: „Zastanawiałem się nad terminem 'lekka rozrywka’ – te wszystkie programy telewizyjne, z jakimi miałem styczność jako dzieciak, wpływanie na 30 milionów widzów i nazywanie tego 'lekką rozrywką’. Nieraz można używać jej w negatywnym kontekście, ale dla mnie to 'ciężka rozrywka’. Taki jest mój cel z nową płytą – dotrzeć do milionów ludzi dzięki 'lekkiej rozrywce’… na sterydach.”.

Materiał promują utwór tytułowy a także dwa single – „Party Like A Russian” i ballada „Love My Life”. Album ukazały się w wersji standardowej na CD i wersji deluxe z pięcioma dodatkowymi utworami – dostępnej…
Więcej na ten temat

Wrocław

Wrocław jest głównym miastem aglomeracji wrocławskiej. Czwarte pod względem liczby ludności miasto w Polsce – 637 075 mieszkańców, piąte pod względem powierzchni – 292,82 km².

Wrocław znalazł się wśród 230 miast świata w rankingu firmy doradczej Mercer „Najlepsze miasta do życia” w roku 2015 oraz jako jedyne polskie miasto został w tym rankingu ujęty jako miasto wyrastające na centrum biznesowe.

Wrocław jest jednym z najstarszych miast Polski pod względem lokacji na prawach miejskich.

Miasto jest położone na Nizinie Śląskiej na wysokości od 105 do 156 m n.p.m. (Wzgórze Gajowe i Wzgórze Maślickie), między Wzgórzami Trzebnickimi na północy, a Sudetami na południu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *