Puchar Daviesa: Wygrana Kubota, teraz musi wygrać Hurkacz

Polska przegrywa ze Słowacją 1:2 po drugim dniu rywalizacji w barażowym meczu o utrzymanie w Grupie I strefy euro-afrykańskiej tenisowego Pucharu Davisa. Dziś odbyła się gra deblowa, w której Łukasz Kubot z KKT Wrocław i Mateusz Kowalczyk wygrali z Igorem Zelenayem i Andrejem Martinem 6:7, 6:3, 6:3, 6:2.
Dzień wcześniej Hubert Hurkacz z klubu Redeco Wrocław uległ Norbertowi Gombosowi, a Kamil Majchrzak przegrał z Andrejem Martinem.
Na niedzielę zaplanowano dwie gry singlowe. Majchrzak zagra z Gombosem, a Hurkacz z Martinem.
Więcej na ten temat

Wrocław

Wrocław jest głównym miastem aglomeracji wrocławskiej. Czwarte pod względem liczby ludności miasto w Polsce – 637 075 mieszkańców, piąte pod względem powierzchni – 292,82 km².

Wrocław znalazł się wśród 230 miast świata w rankingu firmy doradczej Mercer „Najlepsze miasta do życia” w roku 2015 oraz jako jedyne polskie miasto został w tym rankingu ujęty jako miasto wyrastające na centrum biznesowe.

Wrocław jest jednym z najstarszych miast Polski pod względem lokacji na prawach miejskich.

Miasto jest położone na Nizinie Śląskiej na wysokości od 105 do 156 m n.p.m. (Wzgórze Gajowe i Wzgórze Maślickie), między Wzgórzami Trzebnickimi na północy, a Sudetami na południu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *