Psy i superbohaterowie – akcja wrocławskiego MPK i schroniska dla zwierząt

„I ty możesz zostać superbohaterem”- to hasło kolejnej wspólnej akcji wrocławskiego schroniska dla bezdomnych zwierząt i Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacji.

Nowy spot zachęcający do adopcji zwierząt potrzebujących pomocy pojawił się dziś w autobusach i tramwajach. Bohaterami są Drops i jego nowy pan – opowiada rzeczniczka MPK Agnieszka Korzeniowska:
– Historia Dropsika jest dosyć smutna, ale zakończyła się happy endem. Wracał już kilkukrotnie z adopcji.
Drops ma 11 lat, od dwóch ma prawdziwy dom. Jego nowy właściciel w filmie przyjeżdża do schroniska autobusem nr 140. Spot będzie wyświetlany także w Kinie Nowe Horyzonty. Aktualnie w Schronisku we Wrocławiu przebywa ponad 300 zwierząt.
Więcej na ten temat

Wrocław

Wrocław jest głównym miastem aglomeracji wrocławskiej. Czwarte pod względem liczby ludności miasto w Polsce – 637 075 mieszkańców, piąte pod względem powierzchni – 292,82 km².

Wrocław znalazł się wśród 230 miast świata w rankingu firmy doradczej Mercer „Najlepsze miasta do życia” w roku 2015 oraz jako jedyne polskie miasto został w tym rankingu ujęty jako miasto wyrastające na centrum biznesowe.

Wrocław jest jednym z najstarszych miast Polski pod względem lokacji na prawach miejskich.

Miasto jest położone na Nizinie Śląskiej na wysokości od 105 do 156 m n.p.m. (Wzgórze Gajowe i Wzgórze Maślickie), między Wzgórzami Trzebnickimi na północy, a Sudetami na południu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *