Prywatny parking przy szpitalu z ukrytą opłatą. „Nieetyczne żerowanie i zastawianie pułapek”

Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów zajął się parkingiem znajdującym się tuż obok Dolnośląskiego Centrum Onkologii we Wrocławiu. Według urzędu właściciel celowo wprowadzał kierowców w błąd informacją, iż klienci apteki mogą parkować do 20 minut za darmo. Niespełnienie warunku zawartego w regulaminie, którego nie dało się odczytać bezpośrednio z samochodu, skutkowało karą w wysokości 200 złotych. Teraz karę finansową nałożono na własciciela parkingu.
Więcej na ten temat

Wrocław

Wrocław jest głównym miastem aglomeracji wrocławskiej. Czwarte pod względem liczby ludności miasto w Polsce – 637 075 mieszkańców, piąte pod względem powierzchni – 292,82 km².

Wrocław znalazł się wśród 230 miast świata w rankingu firmy doradczej Mercer „Najlepsze miasta do życia” w roku 2015 oraz jako jedyne polskie miasto został w tym rankingu ujęty jako miasto wyrastające na centrum biznesowe.

Wrocław jest jednym z najstarszych miast Polski pod względem lokacji na prawach miejskich.

Miasto jest położone na Nizinie Śląskiej na wysokości od 105 do 156 m n.p.m. (Wzgórze Gajowe i Wzgórze Maślickie), między Wzgórzami Trzebnickimi na północy, a Sudetami na południu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *