Protest niepełnosprawnych kibiców Śląska Wrocław przed zamkniętym stadionem

Niepełnosprawni kibice Śląska Wrocław protestowali dziś przed stadionem.

ZOBACZ KONIECZNIE: Nie było kibiców na stadionie, był doping i gole. Śląsk-Lech 1:1
Przed rozpoczęciem spotkania z Lechem Poznań przedstawiciele Klubu Kibiców Niepełnosprawnych tłumaczyli, kto najbardziej cierpi przy wprowadzaniu zakazów grupowych. Ojciec jednego z niepełnosprawnych Jacek Zalewski przekonywał, że decyzja wojewody uderza w osoby, które nie miały nic wspólnego odpalaniem rac na stadionie:

CZYTAJ TEŻ: Stadion Śląska Wrocław zamknięty na mecz z Lechem Poznań
Przed rozpoczęciem meczu piłkarze przywitali się z kibicami zgromadzonymi za ogrodzeniem. Grupa najwierniejszych kibiców została przed stadionem do końca spotkania. Wielu z nich tłumaczyło, że race na stadionie to nic złego i wojewoda nie powinien z tego powodu zamykać stadionu.
Więcej na ten temat

Wrocław

Wrocław jest głównym miastem aglomeracji wrocławskiej. Czwarte pod względem liczby ludności miasto w Polsce – 637 075 mieszkańców, piąte pod względem powierzchni – 292,82 km².

Wrocław znalazł się wśród 230 miast świata w rankingu firmy doradczej Mercer „Najlepsze miasta do życia” w roku 2015 oraz jako jedyne polskie miasto został w tym rankingu ujęty jako miasto wyrastające na centrum biznesowe.

Wrocław jest jednym z najstarszych miast Polski pod względem lokacji na prawach miejskich.

Miasto jest położone na Nizinie Śląskiej na wysokości od 105 do 156 m n.p.m. (Wzgórze Gajowe i Wzgórze Maślickie), między Wzgórzami Trzebnickimi na północy, a Sudetami na południu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *