Prosiliście o jej piosenki! Wieczór z Kulturą w towarzystwie Eli Dębskiej [WIDEO]

Na to się zanosiło od pewnego czasu. Ela Dębska, kompozytorka, autorka, gitarzystka i wokalistka, po swoim powrocie do Wrocławia zaczęła przygotowywać płytę. W pełni autorską. Właśnie się ukazała. Dlatego dziś spędzamy lwią część wieczoru w jej towarzystwie.
[videoplayer id=185418][/videoplayer]
Kiedy na koniec wtorkowego Wieczoru z Kulturą zagrałem singiel, odezwali się Słuchacze: „mam gorącą prośbę – we wtorek około 21 została zagrana piosenka polskiej wokalistki – zapamiętałam tekst „te chwile”, proszę o pomoc, podanie wykonawcy i tytułu tej ślicznej piosenki’. Tak, to może być hit! Nie jedyny na albumie „Moje jutro”.
Wieczór z Kulturą z Elą Dębską, czwartek, godz. 20:05, zaprasza Grzegorz Chojnowski
Więcej na ten temat

Wrocław

Wrocław jest głównym miastem aglomeracji wrocławskiej. Czwarte pod względem liczby ludności miasto w Polsce – 637 075 mieszkańców, piąte pod względem powierzchni – 292,82 km².

Wrocław znalazł się wśród 230 miast świata w rankingu firmy doradczej Mercer „Najlepsze miasta do życia” w roku 2015 oraz jako jedyne polskie miasto został w tym rankingu ujęty jako miasto wyrastające na centrum biznesowe.

Wrocław jest jednym z najstarszych miast Polski pod względem lokacji na prawach miejskich.

Miasto jest położone na Nizinie Śląskiej na wysokości od 105 do 156 m n.p.m. (Wzgórze Gajowe i Wzgórze Maślickie), między Wzgórzami Trzebnickimi na północy, a Sudetami na południu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *