Pracownica okradała firmę obuwniczą. Policja odzyskała już część łupu

24-letnia kobieta wystawiała towar do sprzedaży w internecie. Ceny były atrakcyjne. Grozi jej do 5 lat więzienia.

Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego z Komendy Powiatowej Policji w Polkowicach, w wyniku prowadzonej pracy operacyjnej, ustalili i zatrzymali 24 – letnią kobietę, która jest podejrzana o kradzież butów.
Policjanci pracując nad tą sprawą ustalili, że podejrzana będąc pracownikiem firmy obuwniczej, regularnie od około roku, wynosiła z zakładu pracy różnego rodzaju buty oraz inne artykuły obuwnicze. W większości były to buty damskie i dziecięce. Na tą chwilę, jak wynika z ustaleń funkcjonariuszy pracujących nad tą sprawą, z magazynu skradzionych zostało nie mniej niż 20 par butów.
Policjanci już odzyskali znaczną część skradzionego mienia, które nie zostało jeszcze sprzedane, a znajdowało się w mieszkaniu podejrzanej lub było ukryte w innych miejscach.
W toku dalszych czynności z udziałem zatrzymanej kobiety ustalono, że skradziony towar oferowała do sprzedaży za atrakcyjną cenę poprzez różne portale internetowe. Zatrzymana usłyszała zarzut kradzieży. Przestępstwo to zagrożone jest karą do 5 lat pozbawienia wolności.
Więcej na ten temat

Wrocław

Wrocław jest głównym miastem aglomeracji wrocławskiej. Czwarte pod względem liczby ludności miasto w Polsce – 637 075 mieszkańców, piąte pod względem powierzchni – 292,82 km².

Wrocław znalazł się wśród 230 miast świata w rankingu firmy doradczej Mercer „Najlepsze miasta do życia” w roku 2015 oraz jako jedyne polskie miasto został w tym rankingu ujęty jako miasto wyrastające na centrum biznesowe.

Wrocław jest jednym z najstarszych miast Polski pod względem lokacji na prawach miejskich.

Miasto jest położone na Nizinie Śląskiej na wysokości od 105 do 156 m n.p.m. (Wzgórze Gajowe i Wzgórze Maślickie), między Wzgórzami Trzebnickimi na północy, a Sudetami na południu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *