Pościg, narkotyki i dwóch poszukiwanych listami gończymi

Legniccy funkcjonariusze zatrzymali dwóch mężczyzn poszukiwanych listami gończymi. Policjanci w tej sprawie zabezpieczyli także ponad 60 porcji suszu roślinnego w postaci marihuany. Zatrzymani trafili już do zakładu karnego. Teraz już zza krat będą odpowiadać za kolejne przestępstwa. Za posiadanie narkotyków grozi im kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z Legnicy zatrzymali dwóch mężczyzn w wieku 26 i 27 lat. Obaj byli poszukiwani przez wymiar sprawiedliwości. W mieszkaniu, gdzie się ukrywali znaleziono sporą ilość narkotyków. Funkcjonariusze zabezpieczyli ponad 60 porcji suszu roślinnego oraz sprzęt służący do uprawy konopi.
Funkcjonariusze Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Życiu i Zdrowiu Komendy Miejskiej Policji w Legnicy ustalili, że w jednym z mieszkań na terenie miasta przebywa dwóch poszukiwanych mężczyzn. Policjanci najpierw zatrzymali młodszego z nich, poszukiwanego listem gończym 26-latka. Drugi z zatrzymanych mężczyzn, 27-latek próbował uciec z mieszkania przez okno znajdujące się na poddaszu budynku. Przedostał się na sąsiednią klatkę schodową, po czym wpadł prosto w ręce funkcjonariuszy, którzy zabezpieczali teren budynku.
Zatrzymany 26-letni mężczyzna, poszukiwany był listem gończym celem odbycia kary roku pozbawienia wolności, natomiast 27 – latek poszukiwany był przez sąd w celu zastosowania tymczasowego aresztu.Poszukiwani legniczaninie za swoje czyny będą odpowiadać zza krat. Za posiadanie narkotyków grozić im może kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności.
Więcej na ten temat

Wrocław

Wrocław jest głównym miastem aglomeracji wrocławskiej. Czwarte pod względem liczby ludności miasto w Polsce – 637 075 mieszkańców, piąte pod względem powierzchni – 292,82 km².

Wrocław znalazł się wśród 230 miast świata w rankingu firmy doradczej Mercer „Najlepsze miasta do życia” w roku 2015 oraz jako jedyne polskie miasto został w tym rankingu ujęty jako miasto wyrastające na centrum biznesowe.

Wrocław jest jednym z najstarszych miast Polski pod względem lokacji na prawach miejskich.

Miasto jest położone na Nizinie Śląskiej na wysokości od 105 do 156 m n.p.m. (Wzgórze Gajowe i Wzgórze Maślickie), między Wzgórzami Trzebnickimi na północy, a Sudetami na południu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.